Visgraat vloertegel beige 6,2 x 23,5 cm per 0,58 m2

Vloer- en wandtegel

€ 55,00 per m2
INCL. BTW

Mooi om een bijzondere visgraatvloer mee te leggen.  Dit is de beige uitvoering. Deze is iets donderder dan de bone. Op de foto is dat goed te... Lees meer

Samples zijn op voorraad en heeft u binnen enkele werkdagen CO2 neutraal bezorgd in huis. Lees meer over de sample service

  • Verwachte levertijd binnen 8-14 werkdagen
€ 31.90

Totaal aantal m2 0.58 m2

Transportkosten worden apart berekend en vermeld.

Beschrijving

Mooi om een bijzondere visgraatvloer mee te leggen.  Dit is de beige uitvoering. Deze is iets donderder dan de bone. Op de foto is dat goed te zien. 

Deze keramische tegel heeft een langwerpig formaat en komt uit de kasseien look serie, ook wel kinderkopjes genaamd. De dikte is beduidend minder dik, deze is 0,9 cm dik.

Geschikt als antislip tegel voor uw terras, tevens vorstbestendig. De antislip waarde is R12 met Class C.  De PEI is IV. 

De maat is ongeveer 6,2 x 23,5 cm en heeft een onregelmatige randafwerking. Geschikt voor zware belasting. Deze dienen wel op een vaste ondergrond gelijmd te worden. Dit kan dus niet in zand gelegd worden. 

Deze tegels hebben 10 verschilende reliëfs en meer dan 96 verschillen in de tegels, voor een mooi natuurlijke effect. Er gaan 40 tegels in een doos. Dit geeft 0,58 m2 / doos.

Deze serie is leverbaar in diverse kleuren, ook in de maten 15 x 15 cm en 11,3 x 22,6 cm. D

Details Visgraat vloertegel beige 6,2 x 23,5 cm per 0,58 m2

  • Samples direct uit
    voorraad bezorgd

  • Bezoek ons
    tegelatelier

  • Ook is maatwerk
    mogelijk