Abruzzo marmerlook tegel rood-bruin 30 x 30 cm

Vloer- en wandtegel

€ 62,00 per m2
INCL. BTW

De foto laat een combinatie van twee verschillende tegels zien. Dit is de zeer stijlvolle rood-bruine... Lees meer

Samples zijn op voorraad en heeft u binnen enkele werkdagen CO2 neutraal bezorgd in huis. Lees meer over de sample service

  • Verwachte levertijd 3-4 weken
€ 78.12

Totaal aantal m2 1.26 m2

Transportkosten worden apart berekend en vermeld.

Beschrijving

De foto laat een combinatie van twee verschillende tegels zien. Dit is de zeer stijlvolle rood-bruine matte marmerlooktegel in de maat 30 x 30 cm. De tegel heeft zeer mooie nerven en is met recht een hele warme tegel.

Deze Italiaanse designtegel is mooi zo te plaatsen of een mooi dambord layout te maken in combinatie met de carrara witte marmelook variant. 

Voor het maken van een dambord, dient u de rood-bruine én de witte carrara tegels afzonderlijk te bestellen per kleur. Zie onder "bijpassende producten".

De minimale bestelhoeveelheid is 10 m2.

Er gaan 14 tegels in een doos, dit is 1,26 m2 per doos. U koopt deze per kleur. Het dambord kan ook in de maat 60 x 60 cm. 

Houd u er alstublieft rekening mee dat deze modern gefabriceerde tegels in elke doos een divers & licht afwijkend patroon hebben en hierdoor is een sampletegel slechts een indicatie van kleur en structuur. 

Deze matte vloertegel heeft een rechte ofwel gerectificeerde rand, waardoor een smalle voeg mogelijk is.

 

Details Abruzzo marmerlook tegel rood-bruin 30 x 30 cm

  • Samples direct uit
    voorraad bezorgd

  • Bezoek ons
    tegelatelier

  • Ook is maatwerk
    mogelijk