Abdij antislip tegel groen natuursteen look 11 x 11 cm per 0,36 m2

Vloer- en wandtegel

€ 65,00 per m2
INCL. BTW

Let op deze tegel is alleen verkrijgbaar in de maat 11 x 11 cm.

Deze groene natuursteen look vloertegel, past mooi bij de adbijvloer. Nieuwe... Lees meer

Samples zijn op voorraad en heeft u binnen enkele werkdagen CO2 neutraal bezorgd in huis. Lees meer over de sample service

  • Verwachte levertijd binnen 8-14 werkdagen
€ 23.40

Totaal aantal m2 0.36 m2

Transportkosten worden apart berekend en vermeld.

Beschrijving

Let op deze tegel is alleen verkrijgbaar in de maat 11 x 11 cm.

Deze groene natuursteen look vloertegel, past mooi bij de adbijvloer. Nieuwe tegels in een oud jasje!

Deze groen gemêleerde vloertegel met een perfecte natuursteen look kan als binnentegel én als buitentegel gebruikt worden. Ze is vorstbestending en heeft een antislip waarde van R11 met een soft grip. Wanneer deze buiten geplaatst wordt, dan wel in cement leggen en niet los in het zand. 

Omdat deze keramische Abdij tegel een authentiek karakter heeft en deze geperst is, kun je geen tegelkruisjes gebruiken omdat de maat  onderling iets van elkaar afwijkt. Dit hoort zo, ook de hoeken zijn licht afgerond en geeft een speelse look aan het eindresultaat. De randen zijn handgevormd, dus hebben een licht getrommelde look. Geadviseerd wordt om 2 mm voegbreedte aan te houden. (Pei IV, R11/Class 3, DCOF>0,42) Prima geschikt voor de wat moeilijkere tegelruimtes, zoals een douchevloer.

Deze tegel is er alleen in de maat 11 x 11 cm Er gaan 30 tegels in een doos, dit is 0,36 m2 /doos.

Bij voorkeur meerdere samples aanvragen omdat deze een zeer gemêleerd oppervlak heeft met veel kleurvariatie!

Deze tegel kan ook mooi in dambord patroon gelegd worden met de ABDIJ BEIGE / ZAND in 11 x 11 cm. 

 

 

Details Abdij antislip tegel groen natuursteen look 11 x 11 cm per 0,36 m2

  • Samples direct uit
    voorraad bezorgd

  • Bezoek ons
    tegelatelier

  • Ook is maatwerk
    mogelijk